Викуп годинників

Що потрібно зробити в першу чергу, якщо ви хочете продати годинник?

 1. Зробіть якісні чіткі фото вашого годинника з різних сторін ( в домашніх умовах чіткі фото виходять як правило на підвіконнику під денним світлом або надворі)
 2. Відправте фотографії  годинника по Viber , Whatsapp чи Telegram на номер тел. 38 (096) 4250875

Викуп годинників по УкраїніХочете терміново продати дорогий годинник, але не знаєте як отримати максимально можливу суму? Або знадобилися гроші? Наш магазин  здійснює викуп елітних годинників  – оцінка 24 години на добу. Вже через 5 хвилин після вашого дзвінка і надсилання фотографій наш оцінювач буде працювати, щоб провести безкоштовну оцінку і зробити достойну пропозицію. Нам відомо, наскільки дорого коштують ваші годинники і ми готові заплатити за них реальну ціну.

КУПІВЛЯ Б/У ГОДИННИКІВ ДОРОГО: ОСОБЛИВОСТІ ЦІНОУТВОРЕННЯ
Первісну вартість свого годинника ви можете дізнатися при телефонній консультації. Точну суму скупки вам повідомить наш оцінювач в нас в магазині або  при необхідності прибуде до вас протягом години.

На ціну годинника вплинуть такі фактори:

 • Матеріал, з якого виготовлений годинник, його кількість і якість.
 • Вік годинника.
 • Бренд.
 • Середня ціна аналогічних годинників.
 • Збереження (технічний стан).
 • Популярність даної марки і моделі годинника.
 • Наявність або відсутність оригінальної упаковки і супровідних документів (гарантійний талон, паспорт).
 • При бажанні ви зможете відразу ж отримати названу суму готівкою. Наш представник оформить офіційний договір протягом 5-10 хвилин після усної угоди.

Простий спосіб вигідно отримати гроші

Співробітники нашого магазину готові надати вам такі умови співпраці, від яких ви не зможете відмовитися. Зробивши дзвінок до нашого представника і надіславши фото, ви отримуєте:

 • Можливість продати годинник будь-якої вартості. Це можуть бути будь-які моделі швейцарських виробників, починаючи від недорогих сталевих до золотих та платинових. Ми здатні оплатити в день заявки навіть рідкісні і ексклюзивні годинники.
 • Адекватну ціну. Професійні знання і великий практичних досвід наших представників дозволяє швидко дізнатися реальну вартість виробу і виплатити вам 80% вартості будь-якого годинника.
 • Економію часу і зусиль. Як тільки ви вирішите здати годинник,ви можете приїхати до нас в магазин або наш співробітник сам приїде за названою адресою. Процедура оцінки та оформлення документів займе не більше 30 хвилин.
 • Відсутність паперової тяганини. На відміну від ломбардів, ми не вимагаємо оформлення безлічі паперів і надання ряду документів. Для здійснення скупки годинника досить буде вашого паспорта.

Що потрібно зробити в першу чергу, якщо ви хочете продати годинник?

 1. Зробіть якісні чіткі фото вашого годинника ( в домашніх умовах чіткі фото виходять як правило на підвіконнику під денним світлом або надворі)
 2. Відправте фотографії  годинника  по Viber , Whatsapp чи Telegram на номер тел. 38 (096) 4250875
Увага!

В звязку з карантином працюємо в індивідуальному порядку, телефонуйте!!!

Акція!!!
ціна-граму-золота