Діаманти

Стоїть питання де продати діаманти в м.Львові найбільш вигідно?  Продавши діамант, ви можете надовго вирівняти своє фінансове становище або вирішити проблему з боргами.

скупка_діамантів_брильянтів_львівЯкщо Ви хочете продати свої прикраси з діамантами або діаманти без оправи у Львові, то ми раді запропонувати наші послуги по оцінці, купівлі ювелірних виробів з діамантами у Львові. У нас працює кваліфікований дипломований експерт-оцінювач, який надасть весь спектр послуг з оцінки. У нашому магазині оцінка діамантів здійснюється в найкоротші терміни: буквально кілька хвилин, щоб оцінити якість і стан виробів. Отримана сума буде максимально наближена до реальної вартості прикраси.

Вироби з діамантами та взагалі з дорогоцінним камінням – одна з пріоритетних послуг нашого магазину.  Ми намагаємося працювати зі своїми клієнтами максимально чесно і відкрито, саме тому на даний момент у нас встановилася чітка клієнтська база. Нам довіряють, і ми звикли виправдовувати довіру своїх клієнтів.

Кожен камінь оцінюється за такими параметрами:
– Розмір діаманта (скільки карат)
– Якість діаманта (наявність подряпин, відколів, видимих дефектів)
– Чистота каменю (наявність включень в камені або їх відсутність)
– Колір каменю
– Якість огранки

Купівля ювелірних виробів з діамантами та інші угоди відбуваються конфіденційно і на вищому рівні обслуговування. Вітаються сертифікати на діаманти такі, як: GIA, AGS Lab, HRD, GRS, Gubelin,  та ін. Якщо у Вас сертифіката немає – не проблема, приїжджайте на оцінку.

Не намагайтеся продати дорогу річ за оголошеннями в інтернеті або на зустрічах з сумнівними покупцями, це досить ризикована операція, в результаті якої ви можете залишитися ні з чим.

Якщо ви шукаєте по сайтах в інтернеті відповідь на своє питання: «Де продати кільце з діамантом дорого?», То, безсумнівно, ви потрапили за адресою. Ціна при продажу дорогоцінних каменів формується виходячи з ряду характеристик діамантів, таких як колір, ограновування, вага в каратах і чистота (відсутність в діаманті включень). Ми можемо з упевненістю заявити, що наші ціни на вироби, інкрустовані коштовним камінням значно вище, ніж в ломбардах Львова. При заставі коштовностей в ломбард ви отримаєте набагато меншу суму, та й не відомо, чи вийде у вас потім викупити закладені речі. Тому, якщо ви вирішили продати свої діаманти, можете розраховувати, що в нашому магазині вам запропонують найкращу ринкову вартість за діамантові прикраси!

Увага!

В звязку з карантином працюємо в індивідуальному порядку, телефонуйте!!!

Акція!!!
ціна-граму-золота